Programy na stiahnutie s navodmi na ich pouzivanie

Skype prihlasenie

Určite ste sa už stretli s tým, že do internetových alebo komunikačných služieb sa musíte prihlásiť. Pre skúsenejších užívateľov to väčšinou nepredstavuje väčší problém. Pokiaľ však nesedíte za počítačom každý deň alebo nie ste na konkrétny program zvyknutí, môže sa prihlásenie do užívateľského účtu mierne skomplikovať. Ak sa vám nedá prihlásiť, nebojte sa. Programátori navrhujú aplikácie tak, aby ich používanie bolo čo najjednoduchšie a keď sa vyskytne problém, zväčša ho je možné napraviť do niekoľkých minút.

Pred prvým prihlásením do programu Skype musíte mať vytvorený užívateľský účet. Založenie účtu vám určite nezaberie veľa času a preto sa je dobré sústrediť na to, aké údaje do formulára vkladáte. Môžu byť pravdivé alebo vymyslené. Jediné, čo musíte zadať pravdivo je adresa vašej e-mailovej schránky a tzv. captcha (text, ktorý musíte opísať z obrázka do poľa pod ním). Ďalej si zvolíte vaše meno v sieti Skype a heslo. Mená často bývajú obsadené a tak možno budete musieť zapojiť fantáziu.

Pre prihlásenie do Skypu potrebujete vedieť svoje Skype meno a heslo. Po spustení služby si ho program od vás vyžiada. Zvoliť si tiež môžete, aby vás Skype pri každom spustení prihlasoval automaticky, čo znamená, že tieto údaje nebudete musieť znova zadávať. Túto možnosť neodporúčame, pokiaľ Skype používate mimo vlastného počítača.

Pozor si dajte na to, aby ste svoje Skype meno a heslo nezabudli, pretože aj pri povolení automatického prihlasovania si ho program od vás z času na čas vyžiada. Je to spôsobené najmä aktualizáciami, ktoré upravujú bezpečnostné prvky, a tým pádom vyžadujú opätovné prihlásenie.

Na prihlásenie do služby teda nič iné ako meno a heslo nepotrebujete. Ak by sa predsa stalo, že skype meno alebo heslo zabudnete, pamätajte si aspoň e-mailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii. V prípade problémov vám do nej služba zašle prihlasovacie údaje. Ak ste zabudli aj email, preštudujte si tento odkaz: https://support.skype.com/en/faq/FA109/i-ve-forgotten-my-password

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Bezpečnosť, Návody, Skype a označený , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.

Novinky z celého internetu